Intel Core Ultra 7 265F procesor 30 MB Smart Cache Krabica
Kód: PROINTCI70215Podrobný popis
Intel Core Ultra 7 265F procesor 30 MB Smart Cache Krabica| Maximálny počet PCI Express liniek | 24 |
| Podpora inštrukčných sád | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Execute Disable Bit | Áno |
| Technológia tepelného monitorovania | Áno |
| Nečinné stavy | Áno |
| Verzia PCI Express slotov | 4.0, 5.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Podmienky používania | PC/Client/Tablet |
| Škálovateľnosť | 1S |
| Dostupné možnosti začlenenia | Nie |
| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI). | 4.0 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Krabica | Áno |
| Počet jadier procesora | 20 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základný výkon procesora | 65 W |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efektívne jadrá | 12 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 182 W |
| Kódové označenie procesora | Arrow Lake |
| Maximálny počet DMI liniek | 8 |
| Procesor ARK ID | 241064 |
| Pätica procesora | FCLGA1851 |
| Model procesoru | 265F |
| Boost frekvencia výkonných jadier | 5,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 30 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Softvérové rámce AI podporované CPU | ONNX RT, OpenVINO, Windows ML, DirectML, WebNN |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 6400 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom | 192 GB |
| Dátum uvedenia | Q1'25 |
| Status | Launched |
| L2 cache | 36864 KB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 192 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Technológia Intel® Trusted Execution | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Áno |
| Intel® 64 | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | 5,3 GHz |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Áno |
| MBE | Áno |
| Intel® Secure Key | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard | Áno |
| Intel® Thread Director | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Áno |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d) | Áno |
| Intel Boot Guard | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x) | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Áno |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage. |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora efektov Windows Studio | Áno |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Podpora sparsity | Áno |
| Celkový výkon procesora až | 25 TOPs |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU | OpenVINO, DirectML, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037282734 |
| Maximálny počet PCI Express liniek: | 24 |
| Podpora inštrukčných sád: | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Execute Disable Bit: | Áno |
| Technológia tepelného monitorovania: | Áno |
| Nečinné stavy: | Áno |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0, 5.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Podmienky používania: | PC/Client/Tablet |
| Škálovateľnosť: | 1S |
| Dostupné možnosti začlenenia: | Nie |
| Revízia rozhrania Direct Media Interface (DMI).: | 4.0 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Krabica: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,4 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Základný výkon procesora: | 65 W |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efektívne jadrá: | 12 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 182 W |
| Kódové označenie procesora: | Arrow Lake |
| Maximálny počet DMI liniek: | 8 |
| Procesor ARK ID: | 241064 |
| Pätica procesora: | FCLGA1851 |
| Model procesoru: | 265F |
| Boost frekvencia výkonných jadier: | 5,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 30 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Softvérové rámce AI podporované CPU: | ONNX RT, OpenVINO, Windows ML, DirectML, WebNN |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 6400 MHz |
| Maximálna interná pamäť podporovaná procesorom: | 192 GB |
| Dátum uvedenia: | Q1'25 |
| Status: | Launched |
| L2 cache: | 36864 KB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 192 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Technológia Intel® Trusted Execution: | Áno |
| Technológia Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Áno |
| Intel® 64: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Frekvencia Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0: | 5,3 GHz |
| Technológia Intel® Speed Shift Technology: | Áno |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0: | Áno |
| MBE: | Áno |
| Intel® Secure Key: | Áno |
| Intel® Standard Manageability (ISM): | Áno |
| Technológia Intel® OS Guard: | Áno |
| Intel® Thread Director: | Áno |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Áno |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization - Directed I/O (VT-d): | Áno |
| Intel Boot Guard: | Áno |
| Technológia Intel® Virtualization (VT-x): | Áno |
| Technológia Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Technológia Enhanced Intel® SpeedStep: | Áno |
| Technológia Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Áno |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage. |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Podpora efektov Windows Studio: | Áno |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
| Podpora sparsity: | Áno |
| Celkový výkon procesora až: | 25 TOPs |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU: | OpenVINO, DirectML, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
