Procesor Intel Core Ultra 7 Desktop 265K
Kód: PROINTCI70210Podrobný popis
Procesor Intel Core Ultra 7 Desktop 265K| Verzia PCI Express slotov | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Boost frekvencia procesora | 5,5 GHz |
| Základná frekvencia procesora | 3,9 GHz |
| Krabica | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet jadier procesora | 20 |
| Pätica procesora | FCLGA1851 |
| Komponent pre | PC |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 30 MB |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 6400 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Upozornenia | Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components., Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037282062 |
| Verzia PCI Express slotov: | 5.0, 4.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,5 GHz |
| Základná frekvencia procesora: | 3,9 GHz |
| Krabica: | Áno |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Pätica procesora: | FCLGA1851 |
| Komponent pre: | PC |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 30 MB |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 6400 MHz |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Upozornenia: | Avoid shocks and drops so as not to damage delicate components., Ensure that the processor is adequately cooled to prevent overheating., Do not touch the processor pins to avoid electrostatic damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
