Intel Core™ Ultra 9 Desktop 285K 24 cores up to 5.7 GHz - procesor
Kód: PROINTCI90109Podrobný popis
Intel Core™ Ultra 9 Desktop 285K 24 cores up to 5.7 GHz - procesor| Verzia PCI Express slotov | 4.0, 5.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Krabica | Áno |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Základná frekvencia procesora | 3,7 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Komponent pre | PC |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Pätica procesora | LGA1851 |
| Boost frekvencia procesora | 5,7 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Počet jadier procesora | 24 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 36 MB |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 6400 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR5 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquid., Protect against overheating., Do not install on a switched-on device. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i9 processors |
|---|---|
| EAN: | 5032037281928 |
| Verzia PCI Express slotov: | 4.0, 5.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Krabica: | Áno |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Základná frekvencia procesora: | 3,7 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Komponent pre: | PC |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Pätica procesora: | LGA1851 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,7 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 9 |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 36 MB |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 6400 MHz |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR5 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquid., Protect against overheating., Do not install on a switched-on device. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
