ASUS P12R-E Intel C256 LGA 1200 (Socket H5) ATX serverová základná doska
Kód: PLGASUSIN0004Podrobný popis
ASUS P12R-E Intel C256 LGA 1200 (Socket H5) ATX serverová základná doska| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Sledovanie stavu počítača | Ventilátor, Procesor |
| Čip základnej dosky | Intel C256 |
| Komponent pre | Server |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 68 mm |
| Pätica procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Kompatibilné procesory | Intel® Pentium®, Intel Xeon E |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Podporované kapacity pamäťových modulov | 32GB, 8GB, 16GB |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 3200 MHz |
| Podporované typy pamäte | DDR4-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte | 2933, 3200, 2666 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 128 GB |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Šírka balenia | 341 mm |
| Výška balenia | 78 mm |
| Hĺbka balenia | 281 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,5 kg |
| HS kód | 84733020 |
| Hmotnosť | 800 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 50 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Model integrovanej grafickej karty | Aspeed AST2600 |
| Rodina grafickej karty | ASPEED |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Pamäť integrovanej grafickej karty | 64 MB |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 4.x) | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Upozornenia | Adjust adequate ventilation to avoid overheating and potential damage., The product contains electrical components - take care during installation to avoid injury., Avoid contact with liquids and moisture to prevent damage to equipment. |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov | 8 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 10 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet PS/2 portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Konektor pre ventilátor | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 8 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| EAN: | 4711081420217 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Sledovanie stavu počítača: | Ventilátor, Procesor |
| Čip základnej dosky: | Intel C256 |
| Komponent pre: | Server |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Pätica procesora: | LGA 1200 (Socket H5) |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Pentium®, Intel Xeon E |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Podporované kapacity pamäťových modulov: | 32GB, 8GB, 16GB |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 3200 MHz |
| Podporované typy pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Podporované frekvencie pamäte: | 2933, 3200, 2666 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 128 GB |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Šírka balenia: | 341 mm |
| Výška balenia: | 78 mm |
| Hĺbka balenia: | 281 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,5 kg |
| HS kód: | 84733020 |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 50 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Model integrovanej grafickej karty: | Aspeed AST2600 |
| Rodina grafickej karty: | ASPEED |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Pamäť integrovanej grafickej karty: | 64 MB |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 4.x): | 1 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Upozornenia: | Adjust adequate ventilation to avoid overheating and potential damage., The product contains electrical components - take care during installation to avoid injury., Avoid contact with liquids and moisture to prevent damage to equipment. |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 8 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, SATA III |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 10 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet PS/2 portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Konektor pre ventilátor: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
