ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX
Kód: PLGASUSIN0048Podrobný popis
ASUS PRO WS W880-ACE SE Intel W880 LGA 1851 (Socket V1) ATX| Dodávané káble | SATA |
| Čip základnej dosky | Intel W880 |
| Výstupné zvukové kanály | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Komponent pre | Pracovná stanica |
| Druh chladenia | Pasívny |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220P |
| Typ základnej dosky | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Farba | Šedá |
| Typ zdroja | ATX |
| Hĺbka | 244 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Podporované pätice procesorov | Intel LGA1851 |
| Pätica procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Kompatibilné procesory | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výrobca procesoru | Intel |
| ECC kompatibilné | Non-ECC |
| Bez vyrovnávacej pamäte | Áno |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 256 GB |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.) | 9066 MHz |
| Typ rozhrania Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi | Nie |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Podpora paralelného spracovania | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 2 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu | 5.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu | 2280 |
| Veľkosť pamäte BIOSu | 256 Mbit |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| RAID level | 1, 5, 10, 0 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov Thunderbolt | 1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Verzia DisplayPort | 2.1 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 6 |
| Počet COM konektorov | 1 |
| Počet konektorov SATA III | 4 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Počet konektorov vodného čerpadla | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin) | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 5 |
| EPS napájací konektor (8-pin) | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU | Áno |
| Integrované SAS porty | 1 |
| 12V konektor napájania | Áno |
| Konektor predného panela | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Thunderbolt konektory | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU | 1 |
| Počet hlavičiek snímačov teploty | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| EAN: | 4711387994221 |
| Dodávané káble: | SATA |
| Čip základnej dosky: | Intel W880 |
| Výstupné zvukové kanály: | 7.1 kanály/kanálov |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Komponent pre: | Pracovná stanica |
| Druh chladenia: | Pasívny |
| Zvukový čip: | Realtek ALC1220P |
| Typ základnej dosky: | ATX |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Farba: | Šedá |
| Typ zdroja: | ATX |
| Hĺbka: | 244 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Intel LGA1851 |
| Pätica procesora: | LGA 1851 (Socket V1) |
| Kompatibilné procesory: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| ECC kompatibilné: | Non-ECC |
| Bez vyrovnávacej pamäte: | Áno |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť na slot: | 64 GB |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Podporovaná rýchlosť pamäte (max.): | 9066 MHz |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Podpora paralelného spracovania: | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 2 |
| Najväčšia veľkosť 1. M.2 slotu: | 2280 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 4 |
| Najvyššia generácia PCI Express 1. M.2 slotu: | 5.0 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Najväčšia veľkosť 3. M.2 slotu: | 2280 |
| Najväčšia veľkosť 2. M.2 slotu: | 2280 |
| Najvyššia generácia PCI Express 3. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 4. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najvyššia generácia PCI Express 2. M.2 slotu: | 4.0 |
| Najväčšia veľkosť 4. M.2 slotu: | 2280 |
| Veľkosť pamäte BIOSu: | 256 Mbit |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| RAID level: | 1, 5, 10, 0 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet podporovaných pevných diskov: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov Thunderbolt: | 1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Verzia DisplayPort: | 2.1 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 6 |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| Počet konektorov SATA III: | 4 |
| Konektor detekcie otvorenej skrinky: | Áno |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Počet konektorov vodného čerpadla: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Audiokonektor na prednom paneli: | Áno |
| Počet napájacích konektorov EPS (8-pin): | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 5 |
| EPS napájací konektor (8-pin): | Áno |
| Konektor ventilátora pre CPU: | Áno |
| Integrované SAS porty: | 1 |
| 12V konektor napájania: | Áno |
| Konektor predného panela: | Áno |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Thunderbolt konektory: | 1 |
| Počet konektorov ventilátora CPU: | 1 |
| Počet hlavičiek snímačov teploty: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
