APTUS Relax Stress - doplnky pre psov a mačky – 30
Kód: VETAPTSPU0020Podrobný popis
APTUS Relax Stress - doplnky pre psov a mačky – 30| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Doplnok stravy |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Stres |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Úľava od stresu |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia | balíček |
| Bez cukru | Nie |
| Hmotnosť | 90 g |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place., Avoid contact with eyes and skin. |
| Proteíny | 14,9% |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Hrubý popol | 2,7% |
| Obsah tuku | 10,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 6432100059352 |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Doplnok stravy |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Stres |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Úľava od stresu |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez cukru: | Nie |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place., Avoid contact with eyes and skin. |
| Proteíny: | 14,9% |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Hrubý popol: | 2,7% |
| Obsah tuku: | 10,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
