Supermicro MBD-X13DAI-T Intel C741 LGA 4677 (Socket E) Extended ATX
Kód: PLGSUMSIN0029Podrobný popis
Supermicro MBD-X13DAI-T Intel C741 LGA 4677 (Socket E) Extended ATX| Rodina čipovej sady základné dosky | Intel |
| Typ základnej dosky | Extended ATX |
| Komponent pre | Server |
| Čip základnej dosky | Intel C741 |
| Šírka | 307,3 mm |
| Hĺbka | 332,7 mm |
| Pätica procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Kompatibilné procesory | Intel® Xeon® |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Napätie pamäte | 1.1 V |
| Maximálna vnútorná pamäť | 4 TB |
| Podporované kapacity pamäťových modulov | 16GB, 256 MB, 64GB, 32GB, 128GB |
| Maximálna RDIMM pamäť | 256 GB |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov | 16 |
| Podporované frekvencie pamäte | 4800, 5600, 4000, 4400 |
| ECC kompatibilné | ECC |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| LAN radič | Broadcom BCM57416 |
| Wi-Fi | Nie |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 5 |
| PCI Express x8 sloty | 1 |
| ACPI verzia | 6.4 |
| Verzia systému BIOS (SMBIOS) pre správu systému | 3.5 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | SATA III |
| RAID level | 1, 5, 10, 0 |
| Podpora RAID | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 4 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet COM portov | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory | 1 |
| Konektor pre ventilátor | Áno |
| Počet konektorov SATA III | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| EAN: | 672042886364 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | Intel |
| Typ základnej dosky: | Extended ATX |
| Komponent pre: | Server |
| Čip základnej dosky: | Intel C741 |
| Šírka: | 307,3 mm |
| Hĺbka: | 332,7 mm |
| Pätica procesora: | LGA 4677 (Socket E) |
| Kompatibilné procesory: | Intel® Xeon® |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Napätie pamäte: | 1.1 V |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 4 TB |
| Podporované kapacity pamäťových modulov: | 16GB, 256 MB, 64GB, 32GB, 128GB |
| Maximálna RDIMM pamäť: | 256 GB |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov: | 16 |
| Podporované frekvencie pamäte: | 4800, 5600, 4000, 4400 |
| ECC kompatibilné: | ECC |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ rozhrania Ethernetu: | 10 Gigabit Ethernet |
| LAN radič: | Broadcom BCM57416 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 5 |
| PCI Express x8 sloty: | 1 |
| ACPI verzia: | 6.4 |
| Verzia systému BIOS (SMBIOS) pre správu systému: | 3.5 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | SATA III |
| RAID level: | 1, 5, 10, 0 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 4 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet COM portov: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konektory: | 1 |
| Konektor pre ventilátor: | Áno |
| Počet konektorov SATA III: | 8 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
