Samsung Galaxy Watch6 44mm SM-R940

Kód: 167967/POU
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€213 €177,50 bez DPH
Skladom :)
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Samsung Galaxy Watch6 44 mm

Predstavujeme inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch6 44 mm - viac než len hodinky. Tieto multifunkčné hodinky sú kombináciou precíznej technológie a elegantného dizajnu, vďaka ktorým máte svet na dosah ruky.

Hodinky ponúkajú veľký displej, ktorý je o 20 % väčší ako u ich predchodcu, ale s o 30 % užšími rámčekmi. To všetko je ukryté pod ultraodolným zafírovým sklom s vodotesnosťou 5 ATM a stupňom krytia IP68. To zaručuje úplnú odolnosť voči nárazom, poškriabaniu, vlhkosti a vode.

Vďaka vymeniteľným remienkom môžete meniť štýl podľa nálady alebo situácie. Systém výmeny jedným dotykom a uspokojivé kliknutie vám dávajú istotu, že remienok je pevne na svojom mieste.

Samsung Galaxy Watch6 44 mm

Kľúčové vlastnosti:

  • Mimoriadne odolný displej s väčšou plochou obrazovky a užšími rámčekmi
  • Vodotesnosť do 5 ATM a stupeň krytia IP68
  • Jednoduchá výmena popruhu jedným stlačením
  • Pokročilé funkcie sledovania spánku a tréningu spánku
  • Funkcia monitorovania menštruačného cyklu

Štýl a moderné inovácie na vašom zápästí.

Displej, ktorý zaujme dizajnom a odolnosťou

Vydajte sa na tréning, spoločenský výlet alebo náročnú túru a buďte pripravení na akékoľvek počasie. Displej zariadenia Galaxy Watch6 je krytý ultraodolným zafírovým sklíčkom, ktoré ho chráni pred nárazmi a poškriabaním, ako aj pred vlhkosťou a vodou s krytím IP68 a odolnosťou voči vode 5 ATM. Je tiež o 20 % väčší ako predchádzajúca séria a má o 30 % užšie rámčeky, takže máte dostatok priestoru na vyjadrenie a pohodlné používanie všetkých obľúbených aplikácií.

Samsung Galaxy Watch6 44 mm

Výmena remienka jedným stlačením

Meníte často popruhy v závislosti od aktuálnej situácie? V tomto prípade vás poteší systém výmeny jedným dotykom. Drážky na remienku uľahčujú nastavenie a pri výmene počujete uspokojivé cvaknutie.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Spánkový poradca na zápästí

Potrebujete dostatok energie, aby ste každý deň vydali zo seba to najlepšie. Vďaka funkcii sledovania spánku v zariadení Galaxy Watch6 budete môcť monitorovať svoj spánok v jednotlivých fázach a potom zistiť celkovú kvalitu svojho odpočinku pomocou prehľadného skóre. Spánkový koučing vám pomôže odstrániť prípadné nedostatky poskytnutím odborných rád a tipov.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Majte dokonalý prehľad o svojom cykle

Žite v harmónii so svojím telom. Funkcia sledovania cyklov, ktorú poháňajú pokročilé algoritmy spoločnosti Natural Cycles, využíva merania teploty vašej pokožky počas spánku na presný odhad vašej menštruácie a ďalších cyklov. Plánujte si každý deň dopredu, aby ste ho zvládli naplno a vedeli, že vás náhla indispozícia nemôže zaskočiť.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Záležitosť srdca, ktoré nad vami bdie každý deň

Uvoľnite sa a spoľahnite sa na zariadenie, ktoré každý deň pozorne monitoruje vaše srdce. Zabudovaný snímač PPG pravidelne meria srdcovú frekvenciu a v prípade, že hodinky zaznamenajú príliš nízku alebo vysokú hodnotu, okamžite vám pošlú upozornenie. Rovnako postupuje aj v prípade nepravidelného srdcového rytmu a odporúča EKG na odstránenie akýchkoľvek pochybností.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Podpora pre viac ako 90 typov cvičení

Získajte cenný prehľad o svojich cvičebných úspechoch a pokrokoch pomocou zariadenia Galaxy Watch6. Môžete merať až 90 typov fyzickej aktivity alebo si vytvoriť vlastné, v každom prípade môžete sledovať svoju dennú aktivitu a pokroky. K dispozícii je aj možnosť aktivovať automatickú detekciu pre vybrané tréningy, ako je beh, chôdza a teraz aj cyklistika, takže môžete prejsť priamo z rozcvičky na maximálnu aktivitu.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Trénujte na vlastnú päsť a plňte náročné výzvy

Sumarizáciou údajov dokážu hodinky odhadnúť vašu fyzickú kondíciu a určiť vašu osobnú tréningovú zónu nazývanú HR zóna. Kedykoľvek sa chcete zamerať na určitú časť tela alebo typ cvičenia (napríklad spaľovanie tukov, kardio alebo vysoko intenzívny tréning), jednoducho manuálne nastavíte cieľ a zariadenie vás upozorní, keď sa budete nachádzať v cieľovej zóne. Budete tiež vedieť, kedy opäť vyskočíte zo zóny, čo umožní lepšie zviditeľniť vaše úsilie.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Snímanie fotografií a videí priamo zo zápästia

Spárujte hodinky so smartfónom Galaxy Z Fold5 alebo inými modernými smartfónmi Galaxy a zachyťte svoje zdravé ja zblízka aj z diaľky. Režim Flex a aplikácia Camera Controller vám umožňujú pohodlne prepínať medzi fotografovaním a nahrávaním videí, približovať a odďaľovať - a to všetko zo zápästia. Potom jednoducho ťuknite na tlačidlo spúšte a nasnímajte fotografiu.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Plne vyjadrite svoju jedinečnosť

Zariadenie Galaxy Watch6 bude vždy vyzerať podľa vašich predstáv. Vyberte si z rozsiahlej kolekcie remienkov v rôznych štýloch a dizajnoch. Ciferník si tiež môžete ozdobiť farbami, vzormi a dokonca aj vlastnými fotografiami. Jednoducho zariadenie, ktoré dopĺňa váš jedinečný štýl.

Samsung Galaxy Watch6 44mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: