Audient iD4 MKII - USB audio rozhranie
Kód: IKLAUNINT0005Podrobný popis
Audient iD4 MKII - USB audio rozhranie| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup | 1 |
| 1/4" (6,35 mm) XLR/TRS kombinované vstupy | 1 |
| 1/4" (6,35 mm) vyvážený výstup | 2 |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet portov USB 3.0 typu C | 1 |
| Typ produktu | Audio rozhranie |
| Hmotnosť | 740 g |
| Šírka | 132 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Fantómová sila | Áno (48V) |
| Kvalita zvuku | 24 bit |
| Vzorkovacia frekvencia | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Farba | Grafit |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 5060374260436 |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup: | 1 |
| 1/4" (6,35 mm) XLR/TRS kombinované vstupy: | 1 |
| 1/4" (6,35 mm) vyvážený výstup: | 2 |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet portov USB 3.0 typu C: | 1 |
| Typ produktu: | Audio rozhranie |
| Hmotnosť: | 740 g |
| Šírka: | 132 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Fantómová sila: | Áno (48V) |
| Kvalita zvuku: | 24 bit |
| Vzorkovacia frekvencia: | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Farba: | Grafit |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
