Focusrite Scarlett 18/16 4th Gen - zvukové rozhranie
Kód: IKLFCRINT0011Podrobný popis
Focusrite Scarlett 18/16 4th Gen - zvukové rozhranie| 6,35 mm (1/4 palca) vstup | 4 |
| Slot pre zámok | Áno |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy | 2 |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| MIDI vstup (5-pin) | 1 |
| XLR Combo vstupy | 4 |
| S/PDIF vstup | 1 |
| Optický vstup | 1 |
| Optinė išvestis | 1 |
| MIDI výstup (5-pin) | 1 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup | 4 |
| S/PDIF výstup | 1 |
| Obsah balenia | Napájací adaptér x 1, Audio rozhranie x 1, Kábel USB typu C x 1, Adaptér x 1 |
| Formát | Pracovný stôl |
| Typ produktu | Audio rozhranie |
| Hmotnosť | 1,49 kg |
| Šírka | 240 mm |
| Hĺbka | 169,4 mm |
| Výška | 60,5 mm |
| Príkon | 15 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vzorkovacia frekvencia | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Bitová hĺbka | 24 |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Farba | Červená, Čierna |
| Správne použitie | Štúdio |
| Loopback | Áno |
| Fantómová sila | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids and moisture., Do not open the appliance housing; risk of electric shock., Store away from heat and open flame. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 815301001515 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup: | 4 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy: | 2 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| MIDI vstup (5-pin): | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 4 |
| S/PDIF vstup: | 1 |
| Optický vstup: | 1 |
| Optinė išvestis: | 1 |
| MIDI výstup (5-pin): | 1 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup: | 4 |
| S/PDIF výstup: | 1 |
| Obsah balenia: | Napájací adaptér x 1, Audio rozhranie x 1, Kábel USB typu C x 1, Adaptér x 1 |
| Formát: | Pracovný stôl |
| Typ produktu: | Audio rozhranie |
| Hmotnosť: | 1,49 kg |
| Šírka: | 240 mm |
| Hĺbka: | 169,4 mm |
| Výška: | 60,5 mm |
| Príkon: | 15 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vzorkovacia frekvencia: | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Bitová hĺbka: | 24 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Správne použitie: | Štúdio |
| Loopback: | Áno |
| Fantómová sila: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids and moisture., Do not open the appliance housing; risk of electric shock., Store away from heat and open flame. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
