Shure MVX2U Gen 2 - digitálne zvukové rozhranie
Kód: IKLSUHINT0003Podrobný popis
Shure MVX2U Gen 2 - digitálne zvukové rozhranie| Rozhranie zariadenia | USB Typ-C |
| Obsah balenia | Rozhranie x 1, Kábel USB typu C x 1 |
| LED indikátory | Áno |
| Audio vstup | XLR |
| Audio výstup | 3,5 |
| Fantómová sila | Áno |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Hmotnosť | 100 g |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 alebo novší |
| Kompatibilita so systémom iOS | 17 alebo novší |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS 14 alebo novší |
| Kompatibilita so systémom Android | 14 alebo novší |
| Upozornenia | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 042406956291 |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-C |
| Obsah balenia: | Rozhranie x 1, Kábel USB typu C x 1 |
| LED indikátory: | Áno |
| Audio vstup: | XLR |
| Audio výstup: | 3,5 |
| Fantómová sila: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 1 m |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 alebo novší |
| Kompatibilita so systémom iOS: | 17 alebo novší |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS 14 alebo novší |
| Kompatibilita so systémom Android: | 14 alebo novší |
| Upozornenia: | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
