Turtle Dual XLR Input - Dvojkanálový adaptér z analógového XLR na digitálny audio signál Dante
Kód: IKLTURINT0001Podrobný popis
Turtle Dual XLR Input - Dvojkanálový adaptér z analógového XLR na digitálny audio signál Dante| Minimálna prevádzková teplota | 0 °C |
| Reset funkcia | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 60 °C |
| Maximálna teplota | 40°C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -10 - 90 °C |
| Obsah balenia | Adaptér x 1, Návod na použitie x 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Konektor 2 | 2 x XLR |
| Konektor 1 | 1 x RJ-45 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Konektor 1, rod | Samica |
| Konektor 2, rod | Samica |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 40 mm |
| Hmotnosť | 173 g |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 28 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 2 W |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Bitová hĺbka | 24 |
| Dynamický rozsah | 100 dB |
| Vzorkovacia frekvencia | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) + šum | <0.01% |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Odstup signálu od šumu (SNR) | 100 dB |
| Vstupný odpor | 20000 ohm |
| Základný materiál | Plast |
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Upozornenia | Do not expose to extreme temperatures or moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 9309002545023 |
| Minimálna prevádzková teplota: | 0 °C |
| Reset funkcia: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 60 °C |
| Maximálna teplota: | 40°C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -10 - 90 °C |
| Obsah balenia: | Adaptér x 1, Návod na použitie x 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Konektor 2: | 2 x XLR |
| Konektor 1: | 1 x RJ-45 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Konektor 1, rod: | Samica |
| Konektor 2, rod: | Samica |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 173 g |
| Šírka: | 115 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 2 W |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Bitová hĺbka: | 24 |
| Dynamický rozsah: | 100 dB |
| Vzorkovacia frekvencia: | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) + šum: | <0.01% |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Odstup signálu od šumu (SNR): | 100 dB |
| Vstupný odpor: | 20000 ohm |
| Základný materiál: | Plast |
| Materiál: | Recyklovaný plast |
| Upozornenia: | Do not expose to extreme temperatures or moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
