Žehliaca doska Vileda Star Plus
Kód: AGDVI1DES0008Podrobný popis
Žehliaca doska Vileda Star Plus| Nastavenie výšky | Áno |
| Sklopný | Áno |
| Otočné kolieska | Nie |
| Držiak na žehličku | Áno |
| Farba | Rôzne farby |
| Povrchové sfarbenie | Vzor |
| Materiál | Bavlna, Pena |
| Model | Žehliaca doska plnej veľkosti |
| Množstvo | 1 |
| Rozmer dosky | 1200 x 380 mm |
| Veľkosť zloženého výrobku (v x š x h) | 1630 x 400 x 50 mm |
| Výška (min) | 75 cm |
| Výška (max) | 96 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ironing boards |
|---|---|
| EAN: | 4023103218970 |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Sklopný: | Áno |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Držiak na žehličku: | Áno |
| Farba: | Rôzne farby |
| Povrchové sfarbenie: | Vzor |
| Materiál: | Bavlna, Pena |
| Model: | Žehliaca doska plnej veľkosti |
| Množstvo: | 1 |
| Rozmer dosky: | 1200 x 380 mm |
| Veľkosť zloženého výrobku (v x š x h): | 1630 x 400 x 50 mm |
| Výška (min): | 75 cm |
| Výška (max): | 96 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
