Naparovacia žehlička Camry čierno-medená CR 5036 3400W
Kód: AGDADLZEL0026Podrobný popis
Naparovacia žehlička Camry čierno-medená CR 5036 3400W| Model | Naparovacia žehlička |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Samočistiaci | Áno |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Vertikálne naparovanie | Áno |
| Automatické vypnutie po | 30 min |
| Špička na presné žehlenie | Áno |
| Nastaviteľná para | Áno |
| Systém proti kvapkaniu | Áno |
| Kropenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Automatické odstraňovanie vodného kameňa | Áno |
| Šírka | 124 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 5903887807715 |
| Model: | Naparovacia žehlička |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Samočistiaci: | Áno |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Vertikálne naparovanie: | Áno |
| Automatické vypnutie po: | 30 min |
| Špička na presné žehlenie: | Áno |
| Nastaviteľná para: | Áno |
| Systém proti kvapkaniu: | Áno |
| Kropenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Automatické odstraňovanie vodného kameňa: | Áno |
| Šírka: | 124 mm |
| Výška: | 310 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
