Naparovacia žehlička Philips série 7000 DST7011/20 HV svetlo modrošedá
Kód: AGDPHIZEL0435Podrobný popis
Naparovacia žehlička Philips série 7000 DST7011/20 HV svetlo modrošedá| Model | Naparovacia žehlička |
| Farba | Šedá, Modrá |
| Stály výstup pary | 45 g/min |
| Vertikálne naparovanie | Áno |
| Nastaviteľná para | Áno |
| Výkon parného rázu | 220 g/min |
| Funkcia parného rázu | Áno |
| Kropenie | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2 m |
| Trvalý výstup pary | Áno |
| Materiál žehliacej plochy | Žehliaca plocha steamglide Plus |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,3 L |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Žehliaci výkon | 2600 W |
| Upozornenia | Do not leave the iron on unattended., Be careful when using the device to avoid burns., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 8720389015892 |
| Model: | Naparovacia žehlička |
| Farba: | Šedá, Modrá |
| Stály výstup pary: | 45 g/min |
| Vertikálne naparovanie: | Áno |
| Nastaviteľná para: | Áno |
| Výkon parného rázu: | 220 g/min |
| Funkcia parného rázu: | Áno |
| Kropenie: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2 m |
| Trvalý výstup pary: | Áno |
| Materiál žehliacej plochy: | Žehliaca plocha steamglide Plus |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,3 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Žehliaci výkon: | 2600 W |
| Upozornenia: | Do not leave the iron on unattended., Be careful when using the device to avoid burns., Protect the device from contact with water to prevent electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
