PROFICARE Parný žehliaci stroj
Kód: AGDPFCZEL0001Podrobný popis
PROFICARE Parný žehliaci stroj| Teleskopický stojan | Áno |
| Farba | Biela |
| LED indikátory | Áno |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Časovač (max) | 3 h |
| Odpočet | Áno |
| Hĺbka | 266 mm |
| Šírka | 327 mm |
| Výška | 202 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Príkon | 1400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Upozornenia | Protect the device from contact with water to prevent electric shock., Do not leave the iron on unattended., Be careful when using the device to avoid burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| EAN: | 4006160311709 |
| Teleskopický stojan: | Áno |
| Farba: | Biela |
| LED indikátory: | Áno |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Časovač (max): | 3 h |
| Odpočet: | Áno |
| Hĺbka: | 266 mm |
| Šírka: | 327 mm |
| Výška: | 202 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Príkon: | 1400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Upozornenia: | Protect the device from contact with water to prevent electric shock., Do not leave the iron on unattended., Be careful when using the device to avoid burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
