Casio CT-S200 MIDI klávesnica 61 klávesov USB Čierna, biela
Kód: IKLCAIKEY0008Podrobný popis
Casio CT-S200 MIDI klávesnica 61 klávesov USB Čierna, biela| Rozhranie | USB |
| DC-in konektor | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 2 |
| Pedálový vstup | Áno |
| Typ produktu | Keyboard |
| Výška | 73 mm |
| Hĺbka | 256 mm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Šírka | 930 mm |
| Typ zdroja | Batérie, Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie | 9.5 V |
| Počet podporovaných batérií | 6 |
| Typ batérie | AA |
| Spotreba elektrickej energie | 5,5 W |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Zvukové efekty | Ozvena |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Kapacita pamäte pre hudbu | 60 |
| Maximálna polyfónia (noty) | 48 |
| Metronóm | Áno |
| Farba | Čierna, Biela |
| Úprava oktávy | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Počet klávesov MIDI-klávesnice | 61 kľúče/kľúčov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314929 |
| Rozhranie: | USB |
| DC-in konektor: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 2 |
| Pedálový vstup: | Áno |
| Typ produktu: | Keyboard |
| Výška: | 73 mm |
| Hĺbka: | 256 mm |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Šírka: | 930 mm |
| Typ zdroja: | Batérie, Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie: | 9.5 V |
| Počet podporovaných batérií: | 6 |
| Typ batérie: | AA |
| Spotreba elektrickej energie: | 5,5 W |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Zvukové efekty: | Ozvena |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Kapacita pamäte pre hudbu: | 60 |
| Maximálna polyfónia (noty): | 48 |
| Metronóm: | Áno |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Úprava oktávy: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Počet klávesov MIDI-klávesnice: | 61 kľúče/kľúčov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
