Casio LK-S250 digitálne piano 61 kláves Čierna
Kód: IKLCAIKEY0004Podrobný popis
Casio LK-S250 digitálne piano 61 kláves Čierna| MIDI vstup | Áno |
| Vystupné AUX porty | 1 |
| Audio (L, R) výstup | 1 |
| MIDI výstup | Áno |
| Počet USB portov | 2 |
| Plná transpozícia | Áno |
| Metronóm | Áno |
| Typ produktu | Digitálny klavír |
| Šírka | 930 mm |
| Hĺbka | 256 mm |
| Výška | 73 mm |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Displej | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Čierna |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Zvukové efekty | Zbor |
| RMS výkon | 2,5 W |
| Nastaviteľná citlivosť klávesnice | Áno |
| Počet kľúčov | 61 kľúče/kľúčov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314967 |
| MIDI vstup: | Áno |
| Vystupné AUX porty: | 1 |
| Audio (L, R) výstup: | 1 |
| MIDI výstup: | Áno |
| Počet USB portov: | 2 |
| Plná transpozícia: | Áno |
| Metronóm: | Áno |
| Typ produktu: | Digitálny klavír |
| Šírka: | 930 mm |
| Hĺbka: | 256 mm |
| Výška: | 73 mm |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Displej: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Zvukové efekty: | Zbor |
| RMS výkon: | 2,5 W |
| Nastaviteľná citlivosť klávesnice: | Áno |
| Počet kľúčov: | 61 kľúče/kľúčov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
