CASIO MU SA-50 - klávesnica
Kód: IKLCAIKEY0019Podrobný popis
CASIO MU SA-50 - klávesnica| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| Hĺbka | 208 mm |
| Šírka | 446 mm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Výška | 51 mm |
| Počet podporovaných batérií | 6 |
| Typ zdroja | Napájanie zo siete/batérie |
| Spotreba elektrickej energie | 3,2 W |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Zvukové efekty | Ozvena |
| Podporuje zvukové efekty | Áno |
| Metronóm | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Farba | Biela, Zelená |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Maximálna polyfónia (noty) | 32 |
| RMS výstupný výkon (max) | 2 x 0,5 W |
| Počet klávesov MIDI-klávesnice | 32 kľúče/kľúčov |
| Upozornenia | Do not allow contact with water., Use as directed without excessive force., Keep away from sources of heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850321163 |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| Hĺbka: | 208 mm |
| Šírka: | 446 mm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Výška: | 51 mm |
| Počet podporovaných batérií: | 6 |
| Typ zdroja: | Napájanie zo siete/batérie |
| Spotreba elektrickej energie: | 3,2 W |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Zvukové efekty: | Ozvena |
| Podporuje zvukové efekty: | Áno |
| Metronóm: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Farba: | Biela, Zelená |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Maximálna polyfónia (noty): | 32 |
| RMS výstupný výkon (max): | 2 x 0,5 W |
| Počet klávesov MIDI-klávesnice: | 32 kľúče/kľúčov |
| Upozornenia: | Do not allow contact with water., Use as directed without excessive force., Keep away from sources of heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
