CASIO MU SA-81 - klávesnica
Kód: IKLCAIKEY0021Podrobný popis
CASIO MU SA-81 - klávesnica| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy | 1 |
| Hĺbka | 211 mm |
| Šírka | 604 mm |
| Výška | 57 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Typ zdroja | Napájanie zo siete/batérie |
| Spotreba elektrickej energie | 3,8 W |
| Počet podporovaných batérií | 6 |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Podporuje zvukové efekty | Áno |
| Zvukové efekty | Ozvena |
| RMS výstupný výkon (max) | 2 x 0,8 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Maximálna polyfónia (noty) | 32 |
| Metronóm | Áno |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Keep away from sources of heat., Do not allow contact with water., Use as directed without excessive force. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850321217 |
| 1/8" (3,5 mm) slúchadlové výstupy: | 1 |
| Hĺbka: | 211 mm |
| Šírka: | 604 mm |
| Výška: | 57 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Typ zdroja: | Napájanie zo siete/batérie |
| Spotreba elektrickej energie: | 3,8 W |
| Počet podporovaných batérií: | 6 |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Podporuje zvukové efekty: | Áno |
| Zvukové efekty: | Ozvena |
| RMS výstupný výkon (max): | 2 x 0,8 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Maximálna polyfónia (noty): | 32 |
| Metronóm: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Keep away from sources of heat., Do not allow contact with water., Use as directed without excessive force. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
