Casio SA-51 digitálny klavír 32 kľúče/kľúčov Čierna
Kód: IKLCAIKEY0018Podrobný popis
Casio SA-51 digitálny klavír 32 kľúče/kľúčov Čierna| Hĺbka | 208 mm |
| Výška | 51 mm |
| Šírka | 446 mm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Typ zdroja | Batérie |
| Spotreba energie (min) | 3,2 W |
| Počet podporovaných batérií | 6 |
| Typ batérie | AA |
| Displej | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Čierna |
| Úderov metronómu v takte | 1, 9 |
| Zosilňovač výstupného výkonu | 10 W |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Nastaviteľný tónový rozsah (oktávy) | -1 - 1 |
| Cieľové publikum | Deti |
| Rozsah tempa metronómu | 20 - 255 bpm |
| Priemer reproduktora | 8 cm |
| Kapacita pamäte pre hudbu | 10 |
| Počet tónov | 100 |
| Maximálna polyfónia (noty) | 32 |
| Počet kľúčov | 32 kľúče/kľúčov |
| On/off vypínač | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850321170 |
| Hĺbka: | 208 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Šírka: | 446 mm |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Spotreba energie (min): | 3,2 W |
| Počet podporovaných batérií: | 6 |
| Typ batérie: | AA |
| Displej: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Úderov metronómu v takte: | 1, 9 |
| Zosilňovač výstupného výkonu: | 10 W |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Nastaviteľný tónový rozsah (oktávy): | -1 - 1 |
| Cieľové publikum: | Deti |
| Rozsah tempa metronómu: | 20 - 255 bpm |
| Priemer reproduktora: | 8 cm |
| Kapacita pamäte pre hudbu: | 10 |
| Počet tónov: | 100 |
| Maximálna polyfónia (noty): | 32 |
| Počet kľúčov: | 32 kľúče/kľúčov |
| On/off vypínač: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
