Digitálne piano Casio CT-S100 61 klávesov. Čierna, biela
Kód: IKLCAIKEY0007Podrobný popis
Digitálne piano Casio CT-S100 61 klávesov. Čierna, biela| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Konektor USB | Micro-USB B |
| DC-in konektor | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| USB vstup | Áno |
| Typ produktu | Keyboard |
| Výška | 73 mm |
| Hĺbka | 256 mm |
| Šírka | 930 mm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Typ zdroja | Batérie, Jednosmerný prúd |
| Počet podporovaných batérií | 6 |
| Typ batérie | AA |
| Farba | Biela, Čierna |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Kapacita pamäte pre hudbu | 60 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Rozsah tempa metronómu | 20 - 225 bpm |
| Počet tónov | 122 |
| Maximálna polyfónia (noty) | 32 |
| Počet kľúčov | 61 kľúče/kľúčov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314912 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Konektor USB: | Micro-USB B |
| DC-in konektor: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| USB vstup: | Áno |
| Typ produktu: | Keyboard |
| Výška: | 73 mm |
| Hĺbka: | 256 mm |
| Šírka: | 930 mm |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Typ zdroja: | Batérie, Jednosmerný prúd |
| Počet podporovaných batérií: | 6 |
| Typ batérie: | AA |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Kapacita pamäte pre hudbu: | 60 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Rozsah tempa metronómu: | 20 - 225 bpm |
| Počet tónov: | 122 |
| Maximálna polyfónia (noty): | 32 |
| Počet kľúčov: | 61 kľúče/kľúčov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
