Digitálny syntetizátor Casio CT-S200WE 61 biely
Kód: IKLCAIKEY0010Podrobný popis
Digitálny syntetizátor Casio CT-S200WE 61 biely| 6,35 mm (1/4 palca) vstup | 1 |
| Počet USB portov | 1 |
| DC-in konektor | Áno |
| Typ produktu | Digitálny syntetizátor |
| Farba | Biela |
| RMS výkon | 2 W |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Maximálna polyfónia (noty) | 48 |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Počet kláves | 61 |
| Ovládanie hlasitosti | Otočné |
| Šírka | 930 mm |
| Hĺbka | 256 mm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Výška | 73 mm |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4971850314936 |
| 6,35 mm (1/4 palca) vstup: | 1 |
| Počet USB portov: | 1 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Typ produktu: | Digitálny syntetizátor |
| Farba: | Biela |
| RMS výkon: | 2 W |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Maximálna polyfónia (noty): | 48 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Počet kláves: | 61 |
| Ovládanie hlasitosti: | Otočné |
| Šírka: | 930 mm |
| Hĺbka: | 256 mm |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Výška: | 73 mm |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
