Kuchynská váha Adler AD 3173s - do 10 kg LED
Kód: AGDADLWGK0049Podrobný popis
Kuchynská váha Adler AD 3173s - do 10 kg LED| Vrátane batérií | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Model | Elektronická kuchynská váha |
| Ukazatel spotřeby energie | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Jednotky miery | g, lb, ml ,oz |
| Maximálna váha (kapacita) | 10 kg |
| Funkcia Tara | Áno |
| Farba | Šedá |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Automatické vynulovanie | Áno |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Presnosť | 1 g |
| Hĺbka | 200 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Hmotnosť | 467 g |
| Veľkosť obrazovky displeja | 57 x 25 mm |
| Typ displeja | LED |
| Typ batérie | 2 x AAA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kitchen scales |
|---|---|
| EAN: | 5903887804738 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Model: | Elektronická kuchynská váha |
| Ukazatel spotřeby energie: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Jednotky miery: | g, lb, ml ,oz |
| Maximálna váha (kapacita): | 10 kg |
| Funkcia Tara: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Automatické vynulovanie: | Áno |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Presnosť: | 1 g |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Šírka: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 467 g |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 57 x 25 mm |
| Typ displeja: | LED |
| Typ batérie: | 2 x AAA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
