Presná váha ADLER AD 3176 Čierna
Kód: AGDADLWGK0060Podrobný popis
Presná váha ADLER AD 3176 Čierna| Automatické vypnutie | Áno |
| Presnosť | 0,01 g |
| Jednotky miery | g, ct, dwt, ozt, oz, gn, T |
| Farba | Čierna |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Kapacita | 100 g |
| Model | Presná váha |
| Typ displeja | LCD |
| Osvetlenie displeja | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ batérie | 2 x AAA |
| Upozornenia | Before use, make sure the scale is correctly calibrated., Avoid contact with water., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kitchen scales |
|---|---|
| EAN: | 5903887807180 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Presnosť: | 0,01 g |
| Jednotky miery: | g, ct, dwt, ozt, oz, gn, T |
| Farba: | Čierna |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Kapacita: | 100 g |
| Model: | Presná váha |
| Typ displeja: | LCD |
| Osvetlenie displeja: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ batérie: | 2 x AAA |
| Upozornenia: | Before use, make sure the scale is correctly calibrated., Avoid contact with water., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
