Cinema Classic Rambo I Veľký nôž s koženou pošvou CC-H1 360 mm čierny
Kód: SURCICNSM0005Podrobný popis
Cinema Classic Rambo I Veľký nôž s koženou pošvou CC-H1 360 mm čierny| Vstavaný kompas | Áno |
| Háčiková linka | Áno |
| Materiál nožov | Oceľ |
| Farba | Čierna |
| Typ noža | Nôž na prežitie |
| Obväzová omietka | Áno |
| Typ produktu | Nôž |
| Typ čepele | Zubaté |
| Materiál rukoväte | Oceľ, Plastové |
| Zápasy s nulou | Áno |
| Hmotnosť noža vrátane pošvy | 520 g |
| Dĺžka | 360 mm |
| Dĺžka noža s puzdrom | 380 mm |
| Hmotnosť noža | 440 g |
| Dĺžka čepele | 225 mm |
| Upozornenia | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children., Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 5902944174678 |
| Vstavaný kompas: | Áno |
| Háčiková linka: | Áno |
| Materiál nožov: | Oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Typ noža: | Nôž na prežitie |
| Obväzová omietka: | Áno |
| Typ produktu: | Nôž |
| Typ čepele: | Zubaté |
| Materiál rukoväte: | Oceľ, Plastové |
| Zápasy s nulou: | Áno |
| Hmotnosť noža vrátane pošvy: | 520 g |
| Dĺžka: | 360 mm |
| Dĺžka noža s puzdrom: | 380 mm |
| Hmotnosť noža: | 440 g |
| Dĺžka čepele: | 225 mm |
| Upozornenia: | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children., Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
