Mil-Tec Sekera s krytom Olive
Kód: SURMLCNSM0002Podrobný popis
Mil-Tec Sekera s krytom Olive| Farba | Čierna, Olivový |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Materiál | Technopolymeru, Nerezová oceľ, Nylon |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Hrúbka čepele | 4,6 mm |
| Dĺžka | 280 mm |
| Hmotnosť | 832 g |
| Šírka hlavy | 80 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 4046872184215 |
| Farba: | Čierna, Olivový |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Materiál: | Technopolymeru, Nerezová oceľ, Nylon |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Hrúbka čepele: | 4,6 mm |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Hmotnosť: | 832 g |
| Šírka hlavy: | 80 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
