Nôž Morakniv BASIC 511 - Carbon Steel - červený
Kód: SURMO3NSM0001Podrobný popis
Nôž Morakniv BASIC 511 - Carbon Steel - červený| Typ noža | Viacúčelový nôž |
| Typ produktu | Nôž |
| Typ čepele | Hladký |
| Farba | Červená, Oceľ |
| Materiál nožov | Uhlíková oceľ |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Tvrdosť čepele | 58-60 HRC |
| Dĺžka čepele | 91 mm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Dĺžka | 206 mm |
| Upozornenia | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children., Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| EAN: | 7391846015024 |
| Typ noža: | Viacúčelový nôž |
| Typ produktu: | Nôž |
| Typ čepele: | Hladký |
| Farba: | Červená, Oceľ |
| Materiál nožov: | Uhlíková oceľ |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Tvrdosť čepele: | 58-60 HRC |
| Dĺžka čepele: | 91 mm |
| Hrúbka čepele: | 2 mm |
| Dĺžka: | 206 mm |
| Upozornenia: | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children., Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
