Taktické pero GUARD Tactical Pen Kubotan s rozbíjačom skla (YC-008-BL)
Kód: OBRGUAKDT0005Podrobný popis
Taktické pero GUARD Tactical Pen Kubotan s rozbíjačom skla (YC-008-BL)| Dĺžka | 150 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
| Upínacia svorka | Áno |
| Farba pera | Čierna |
| Protišmykový povrch | Áno |
| Kladivo na sklo | Áno |
| Materiál | Duraluminium |
| Upozornenia | Keep away from children., Avoid pointing towards the eyes., Use only in an emergency situation. |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kubotans and tactical pens |
|---|---|
| EAN: | 5902944165966 |
| Dĺžka: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Upínacia svorka: | Áno |
| Farba pera: | Čierna |
| Protišmykový povrch: | Áno |
| Kladivo na sklo: | Áno |
| Materiál: | Duraluminium |
| Upozornenia: | Keep away from children., Avoid pointing towards the eyes., Use only in an emergency situation. |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
