Laminátor Fellowes Spectra A3 na studené/horúce laminovanie čierny, sivý
Kód: BIUFELLAM0004Podrobný popis
Laminátor Fellowes Spectra A3 na studené/horúce laminovanie čierny, sivý| Formát | A4 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Zahrievacia doba | 4 min |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Počet valcov | 2 |
| Maximálna hrúbka dokumentu | 0,4 mm |
| Model | Laminátor za studena / za tepla |
| Maximálna šírka laminácie | 32 cm |
| Hĺbka | 161,9 mm |
| Šírka | 469,9 mm |
| Hmotnosť | 1,71 kg |
| HS kód | 84729080 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminators |
|---|---|
| EAN: | 043859680306 |
| Formát: | A4 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Zahrievacia doba: | 4 min |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Počet valcov: | 2 |
| Maximálna hrúbka dokumentu: | 0,4 mm |
| Model: | Laminátor za studena / za tepla |
| Maximálna šírka laminácie: | 32 cm |
| Hĺbka: | 161,9 mm |
| Šírka: | 469,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,71 kg |
| HS kód: | 84729080 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
