Herný monitor Xiaomi 27" G27QI IPS 2026, 200 Hz, 2K, čierno-biely
Kód: MONXAOGAM0007Podrobný popis
Herný monitor Xiaomi 27" G27QI IPS 2026, 200 Hz, 2K, čierno-biely| DC-in konektor | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Áno |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet audio portov | 1 |
| AMD FreeSync | Áno |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Dodávané káble | DisplayPort |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom) | 173 mm |
| Výška (s podstavcom) | 470,8 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 613 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,15 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Menovitý výkon | 48 W |
| Výstupné napätie adaptéru | 24 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 25 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 40 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Vstupný prúd | 2 A |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1440 px |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range (HDR) 400 |
| sRGB pokrytie (typické) | 100% |
| Jas displeja (typický) | 400 cd/m² |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 200 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 2K |
| Pokrytie DCI-P3 | 95% |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | IPS |
| Odozva | 1 ms |
| Podpora HDR | Áno |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Farba | Biela, Čierna |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2294313 |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Upozornenia | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6941948709072 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| HDMI: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet audio portov: | 1 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | DisplayPort |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka (s podstavcom): | 173 mm |
| Výška (s podstavcom): | 470,8 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 613 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,15 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Menovitý výkon: | 48 W |
| Výstupné napätie adaptéru: | 24 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 25 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 40 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Vstupný prúd: | 2 A |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 px |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range (HDR) 400 |
| sRGB pokrytie (typické): | 100% |
| Jas displeja (typický): | 400 cd/m² |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 2K |
| Pokrytie DCI-P3: | 95% |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ panelu: | IPS |
| Odozva: | 1 ms |
| Podpora HDR: | Áno |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2294313 |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Upozornenia: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
