Hikvision DS-D5032F3-1V0S LCD monitor 81,3 cm (32") 1920 x 1080 px Full HD LED Čierna
Kód: MONHIKMON0004Podrobný popis
Hikvision DS-D5032F3-1V0S LCD monitor 81,3 cm (32") 1920 x 1080 px Full HD LED Čierna| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| HDMI | Áno |
| Audio výstup | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Počet VGA portov | 1 |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni) | 24/7 |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Dodávané káble | HDMI |
| Návod na použitie | Áno |
| Stojan v cene | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka (bez stojana) | 735,1 mm |
| Výška (s podstavcom) | 489,2 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 80,2 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 1,67 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 2,05 cm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,55 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 207,9 mm |
| Výška (bez stojana) | 433,5 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 1,67 cm |
| Šírka (s podstavcom) | 735,1 mm |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 26 kWh |
| Spotreba elektrickej energie | 48 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 81,3 cm (32") |
| Typ panelu | VA |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Jas displeja (typický) | 300 cd/m² |
| NTSC pokrytie (typické) | 72% |
| Typ podsvietenia | Direct LED |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Ghosting | 2% |
| Rozstup pixelov | 0,12125 x 0,36375 mm |
| Kontrastný pomer (typický) | 4000:1 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Odozva | 8 ms |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Štandard farebného gamutu | NTSC |
| LED podsvietenie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 75 Hz |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Plast |
| Postavenie na trhu | Biznis |
| Šírka balenia | 808 mm |
| Výška balenia | 510 mm |
| Hĺbka balenia | 140 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 6,1 kg |
| Aktívna plocha displeja ( Š x V ) | 698,4 x 392,85 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2002465 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| RMS výkon | 10 W |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6942160456089 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| HDMI: | Áno |
| Audio výstup: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Prevádzkové hodiny (hodiny/dni): | 24/7 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Dodávané káble: | HDMI |
| Návod na použitie: | Áno |
| Stojan v cene: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka (bez stojana): | 735,1 mm |
| Výška (s podstavcom): | 489,2 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 80,2 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 1,67 cm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 2,05 cm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,55 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 207,9 mm |
| Výška (bez stojana): | 433,5 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 1,67 cm |
| Šírka (s podstavcom): | 735,1 mm |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 26 kWh |
| Spotreba elektrickej energie: | 48 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 81,3 cm (32") |
| Typ panelu: | VA |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Jas displeja (typický): | 300 cd/m² |
| NTSC pokrytie (typické): | 72% |
| Typ podsvietenia: | Direct LED |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Ghosting: | 2% |
| Rozstup pixelov: | 0,12125 x 0,36375 mm |
| Kontrastný pomer (typický): | 4000:1 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Odozva: | 8 ms |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Štandard farebného gamutu: | NTSC |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Plast |
| Postavenie na trhu: | Biznis |
| Šírka balenia: | 808 mm |
| Výška balenia: | 510 mm |
| Hĺbka balenia: | 140 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 6,1 kg |
| Aktívna plocha displeja ( Š x V ): | 698,4 x 392,85 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2002465 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| RMS výkon: | 10 W |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
