Lenovo ThinkVision P34WD-40 LCD monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Čierna
Kód: MONLEVMON0266Podrobný popis
Lenovo ThinkVision P34WD-40 LCD monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Čierna| Počet HDMI portov | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstavaný USB hub | Áno |
| Verzia USB Power Delivery až do | 140 W |
| Počet upstream portov | 2 |
| Počet výstupov DisplayPort | 1 |
| Typ USB upstream portu | USB typ B, USB Typ-C |
| Počet USB Type-A downstream portov | 5 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Verzia výstupu DisplayPort | 1.4 |
| Počet USB Type-C downstream portov | 2 |
| HDMI | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu B | 1 |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Dĺžka kábla DisplayPort | 1,8 m |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,8 m |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C, DisplayPort, USB Type-A až USB Type-B, Výkon |
| Stojan v cene | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana) | 7,2 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 82,2 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 2 mm |
| Výška (s podstavcom) | 548,8 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 817,1 mm |
| Výška (bez stojana) | 358,6 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,27 cm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 220 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 10 kg |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 2 mm |
| Šírka (bez stojana) | 817,1 mm |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba elektrickej energie | 28 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 26 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 43 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Spotreba energie (max) | 250 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Uhlopriečka displeja | 86,4 cm (34") |
| Tvar obrazovky | Zakrivený |
| Štandard farebného gamutu | sRGB, DCI-P3 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 80 cm |
| Jas displeja (typický) | 350 cd/m² |
| Čas odozvy (min) | 4 ms |
| Rozlíšenie displeja | 3440 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Typ HD rozlíšenia | Wide Quad HD |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastný pomer (typický) | 2000:1 |
| Typ podsvietenia | W-LED |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Odozva | 6 ms |
| Pokrytie DCI-P3 | 98% |
| Úroveň zakrivenia obrazovky | 3800R |
| Natívny pomer strán | 21:9 |
| Hustota pixelov | 110 ppi |
| Rozstup pixelov | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,5 cm |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ panelu | IPS |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba názov | Eclipse black |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 905 mm |
| Výška balenia | 470 mm |
| Hĺbka balenia | 174 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 14,7 kg |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Certifikácia | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Uhol náklonu | -5 - 23,5° |
| Nastaviteľná výška (max) | 15,5 cm |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Rozsah otáčania | -45 - 45° |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | EPEAT Gold, TCO, ENERGY STAR |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2268754 |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 6 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 198156456700 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstavaný USB hub: | Áno |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 140 W |
| Počet upstream portov: | 2 |
| Počet výstupov DisplayPort: | 1 |
| Typ USB upstream portu: | USB typ B, USB Typ-C |
| Počet USB Type-A downstream portov: | 5 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Verzia výstupu DisplayPort: | 1.4 |
| Počet USB Type-C downstream portov: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu B: | 1 |
| Počet výstupných portov USB typu C: | 1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Dĺžka kábla DisplayPort: | 1,8 m |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,8 m |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C, DisplayPort, USB Type-A až USB Type-B, Výkon |
| Stojan v cene: | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana): | 7,2 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 82,2 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 2 mm |
| Výška (s podstavcom): | 548,8 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 817,1 mm |
| Výška (bez stojana): | 358,6 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,27 cm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 220 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 10 kg |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 2 mm |
| Šírka (bez stojana): | 817,1 mm |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba elektrickej energie: | 28 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 26 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 43 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Spotreba energie (max): | 250 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Uhlopriečka displeja: | 86,4 cm (34") |
| Tvar obrazovky: | Zakrivený |
| Štandard farebného gamutu: | sRGB, DCI-P3 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 80 cm |
| Jas displeja (typický): | 350 cd/m² |
| Čas odozvy (min): | 4 ms |
| Rozlíšenie displeja: | 3440 x 1440 px |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Typ HD rozlíšenia: | Wide Quad HD |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastný pomer (typický): | 2000:1 |
| Typ podsvietenia: | W-LED |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Odozva: | 6 ms |
| Pokrytie DCI-P3: | 98% |
| Úroveň zakrivenia obrazovky: | 3800R |
| Natívny pomer strán: | 21:9 |
| Hustota pixelov: | 110 ppi |
| Rozstup pixelov: | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,5 cm |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ panelu: | IPS |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba názov: | Eclipse black |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 905 mm |
| Výška balenia: | 470 mm |
| Hĺbka balenia: | 174 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 14,7 kg |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Certifikácia: | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Uhol náklonu: | -5 - 23,5° |
| Nastaviteľná výška (max): | 15,5 cm |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Rozsah otáčania: | -45 - 45° |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | EPEAT Gold, TCO, ENERGY STAR |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2268754 |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 6 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
