Lenovo ThinkVision T27UD-40 LCD monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Čierna
Kód: MONLEVMON0287Podrobný popis
Lenovo ThinkVision T27UD-40 LCD monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Čierna| Verzia HDMI | 2.1 |
| HDMI | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| Počet upstream portov | 1 |
| Vstavaný USB hub | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia USB Power Delivery až do | 100 W |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet USB Type-A downstream portov | 3 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet downstream portov | 4 |
| Typ USB upstream portu | USB Typ-C |
| Počet USB Type-C downstream portov | 1 |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C, DisplayPort |
| Stojan v cene | Áno |
| Dodávaný softvér | EU Energy Label (E-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Výška (s podstavcom) | 539,1 mm |
| Výška (bez stojana) | 357 mm |
| Šírka (bez stojana) | 613,4 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 613,4 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,5 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 46 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 195 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,7 kg |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 1,15 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 2 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 2 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 30 kWh |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Spotreba energie (max) | 175 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 22 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie | 18 W |
| Kontrastný pomer (typický) | 1500:1 |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Typ podsvietenia | W-LED |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Podpora HDR | Áno |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Farebný gamut | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Hustota pixelov | 163 ppi |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 68,6 cm |
| LED podsvietenie | Áno |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,6 cm |
| Čas odozvy (min) | 4 ms |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Rozstup pixelov | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Odozva | 6 ms |
| Jas displeja (typický) | 350 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59,7 cm |
| Štandard farebného gamutu | sRGB |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Odnímateľný stojan | Áno |
| Farba | Čierna |
| Farba nohy | Čierna |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Farba názov | Eclipse black |
| Postavenie na trhu | Kancelária |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 422 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,3 kg |
| Šírka balenia | 693 mm |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000, 10 |
| Farebné režimy videa | BT.709 |
| Certifikácia | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT Gold, Eyesafe Display 2.0, TÜV Rheinland Eye Comfort (4 Stars) |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Uhol natočenia | -90 - 90° |
| VESA montáž | Áno |
| Uhol náklonu | -5 - 23,5° |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Rozsah otáčania | -45 - 45° |
| Slot pre zámok | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Plug and Play | Áno |
| Pivot | Áno |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Nastaviteľná výška (max) | 15,5 cm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2273993 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 198156725981 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| HDMI: | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu C: | 1 |
| Počet upstream portov: | 1 |
| Vstavaný USB hub: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia USB Power Delivery až do: | 100 W |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet USB Type-A downstream portov: | 3 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet downstream portov: | 4 |
| Typ USB upstream portu: | USB Typ-C |
| Počet USB Type-C downstream portov: | 1 |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C, DisplayPort |
| Stojan v cene: | Áno |
| Dodávaný softvér: | EU Energy Label (E-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Výška (s podstavcom): | 539,1 mm |
| Výška (bez stojana): | 357 mm |
| Šírka (bez stojana): | 613,4 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 613,4 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,5 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 46 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 195 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,7 kg |
| Šírka skosenej hrany (dno): | 1,15 cm |
| Šírka skosenej hrany (vrch): | 2 mm |
| Šírka skosenej hrany (strana): | 2 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 30 kWh |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Spotreba energie (max): | 175 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 22 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 18 W |
| Kontrastný pomer (typický): | 1500:1 |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Typ podsvietenia: | W-LED |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Podpora HDR: | Áno |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Farebný gamut: | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Hustota pixelov: | 163 ppi |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 68,6 cm |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,6 cm |
| Čas odozvy (min): | 4 ms |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS |
| Dynamický kontrast: | 3000000:1 |
| Rozstup pixelov: | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Odozva: | 6 ms |
| Jas displeja (typický): | 350 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59,7 cm |
| Štandard farebného gamutu: | sRGB |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Odnímateľný stojan: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Farba nohy: | Čierna |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Farba názov: | Eclipse black |
| Postavenie na trhu: | Kancelária |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 422 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,3 kg |
| Šírka balenia: | 693 mm |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000, 10 |
| Farebné režimy videa: | BT.709 |
| Certifikácia: | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT Gold, Eyesafe Display 2.0, TÜV Rheinland Eye Comfort (4 Stars) |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Uhol natočenia: | -90 - 90° |
| VESA montáž: | Áno |
| Uhol náklonu: | -5 - 23,5° |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Rozsah otáčania: | -45 - 45° |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Plug and Play: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Nastaviteľná výška (max): | 15,5 cm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2273993 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
