MSI MAG 321CUPDF LCD monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Čierna
Kód: MONMISGAM0097Podrobný popis
MSI MAG 321CUPDF LCD monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Čierna| Verzia HDMI | 2.1 |
| HDMI | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Verzia DisplayPort | 1.4a |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Hĺbka (bez stojana) | 99 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 267 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 711 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 6,6 kg |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,8 kg |
| Šírka (bez stojana) | 711 mm |
| Výška (bez stojana) | 423 mm |
| Výška (s podstavcom) | 534 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupný prúd | 4.7 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie adaptéru | 19 V |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ napájania | Externé |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 33,2 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 63 kWh |
| Pomer strán | 16:9 |
| Kontrastný pomer (typický) | 3000:1 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 80 cm |
| Rozsah zvislého snímania | 60 - 360 Hz |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 160 Hz |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Úroveň zakrivenia obrazovky | 1500R |
| Podpora HDR | Áno |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,5 cm |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Adobe RGB pokrytie | 93% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| sRGB pokrytie (typické) | 136% |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Tvar obrazovky | Zakrivený |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Rozstup pixelov | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Typ panelu | VA |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59,6 cm |
| Jas displeja (typický) | 350 cd/m² |
| Rozsah vodorovného snímania | 60 - 160 kHz |
| Pokrytie DCI-P3 | 97% |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Uhlopriečka displeja | 80 cm (31.5") |
| Odozva | 0,5 ms |
| Farebný gamut | 97% |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Čas odozvy (MPRT) | 1 ms |
| Štandard farebného gamutu | DCI-P3 |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| Farba | Čierna |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9,6 kg |
| Šírka balenia | 957 mm |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 540 mm |
| Hĺbka balenia | 180 mm |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Slot pre zámok | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Uhol náklonu | -5 - 20° |
| Nastaviteľná výška (max) | 13 cm |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 4711377257060 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| HDMI: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Verzia DisplayPort: | 1.4a |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Hĺbka (bez stojana): | 99 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 267 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 711 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 6,6 kg |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,8 kg |
| Šírka (bez stojana): | 711 mm |
| Výška (bez stojana): | 423 mm |
| Výška (s podstavcom): | 534 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupný prúd: | 4.7 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie adaptéru: | 19 V |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Typ napájania: | Externé |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 33,2 kWh |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 63 kWh |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Kontrastný pomer (typický): | 3000:1 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 80 cm |
| Rozsah zvislého snímania: | 60 - 360 Hz |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 160 Hz |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Úroveň zakrivenia obrazovky: | 1500R |
| Podpora HDR: | Áno |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,5 cm |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Dynamický kontrast: | 100000000:1 |
| Adobe RGB pokrytie: | 93% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| sRGB pokrytie (typické): | 136% |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Tvar obrazovky: | Zakrivený |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Rozstup pixelov: | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Typ panelu: | VA |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59,6 cm |
| Jas displeja (typický): | 350 cd/m² |
| Rozsah vodorovného snímania: | 60 - 160 kHz |
| Pokrytie DCI-P3: | 97% |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 400 |
| Uhlopriečka displeja: | 80 cm (31.5") |
| Odozva: | 0,5 ms |
| Farebný gamut: | 97% |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Čas odozvy (MPRT): | 1 ms |
| Štandard farebného gamutu: | DCI-P3 |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9,6 kg |
| Šírka balenia: | 957 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 540 mm |
| Hĺbka balenia: | 180 mm |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Uhol náklonu: | -5 - 20° |
| Nastaviteľná výška (max): | 13 cm |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
