Samsung G50F LCD monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Čierna
Kód: MONSA1GAM0077Podrobný popis
Samsung G50F LCD monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Čierna| Vstavaný USB hub | Nie |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| HDMI | Áno |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| HDCP | Áno |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Herné funkcie | Super Arena Gaming UX |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Stojan v cene | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m |
| Dodávané káble | HDMI, DisplayPort, Výkon |
| Šírka (s podstavcom) | 614 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 2,9 kg |
| Výška (s podstavcom) | 517,8 mm |
| Výška (bez stojana) | 361,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 250,2 mm |
| Šírka (bez stojana) | 614 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,1 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 45,7 mm |
| Spotreba energie (max) | 48 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 21 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 36 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba elektrickej energie | 21 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ napájania | Externé |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 180 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 68 cm |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Podpora HDR | Áno |
| Jas displeja (typický) | 300 cd/m² |
| Odozva | 1 ms |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,6 cm |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Jas displeja (min) | 240 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 59,7 cm |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1440 px |
| Typ HD rozlíšenia | Quad HD |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Postavenie na trhu | Hranie |
| Farba nohy | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Typ stojana | HAS |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,8 kg |
| Výška balenia | 488 mm |
| Hĺbka balenia | 114 mm |
| Šírka balenia | 655 mm |
| Auto source switch+ | Áno |
| Režim Samsung Eye Saver | Áno |
| Špecifické technológie značky | Black Equalizer, Crosshair |
| Úsporný režim Eco Saving Plus | Áno |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Formát digitálneho signálu | Nepodporovaný |
| Časovač vypnutia Plus | Áno |
| Veľkosť obrazu | Áno |
| Virtuálny AIM bod | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| VESA montáž | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Rozsah otáčania | -45 - 45° |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Uhol náklonu | -3 - 25° |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Nastaviteľná výška (max) | 10,5 cm |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Uhol natočenia | -92 - 92° |
| Pivot | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2435795 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 40 °C |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8806097817796 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| HDMI: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDCP: | 2.2 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| HDCP: | Áno |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync |
| Herné funkcie: | Super Arena Gaming UX |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC Compatible |
| Stojan v cene: | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5 m |
| Dodávané káble: | HDMI, DisplayPort, Výkon |
| Šírka (s podstavcom): | 614 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 2,9 kg |
| Výška (s podstavcom): | 517,8 mm |
| Výška (bez stojana): | 361,8 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 250,2 mm |
| Šírka (bez stojana): | 614 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,1 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 45,7 mm |
| Spotreba energie (max): | 48 W |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 21 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | E |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 36 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba elektrickej energie: | 21 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Typ napájania: | Externé |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 180 Hz |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 68 cm |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Podpora HDR: | Áno |
| Jas displeja (typický): | 300 cd/m² |
| Odozva: | 1 ms |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,6 cm |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Jas displeja (min): | 240 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 59,7 cm |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Quad HD |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Postavenie na trhu: | Hranie |
| Farba nohy: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Typ stojana: | HAS |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,8 kg |
| Výška balenia: | 488 mm |
| Hĺbka balenia: | 114 mm |
| Šírka balenia: | 655 mm |
| Auto source switch+: | Áno |
| Režim Samsung Eye Saver: | Áno |
| Špecifické technológie značky: | Black Equalizer, Crosshair |
| Úsporný režim Eco Saving Plus: | Áno |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Formát digitálneho signálu: | Nepodporovaný |
| Časovač vypnutia Plus: | Áno |
| Veľkosť obrazu: | Áno |
| Virtuálny AIM bod: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| VESA montáž: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Rozsah otáčania: | -45 - 45° |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Uhol náklonu: | -3 - 25° |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Nastaviteľná výška (max): | 10,5 cm |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Uhol natočenia: | -92 - 92° |
| Pivot: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2435795 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 40 °C |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids., Do not expose to water or excessive moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
