Samsung G95C LCD monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LED Čierna
Kód: MONSA1GAM0047Podrobný popis
Samsung G95C LCD monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dual QHD LED Čierna| Počet USB Type-A downstream portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| HDMI | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet upstream portov | 1 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| HDCP | Áno |
| Vstavaný USB hub | Áno |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Typ USB upstream portu | USB typ B |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Zabudovaný KVM prepínač | Nie |
| DVI port | Nie |
| Verzia USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Vstup striedavého napätia | Áno |
| Verzia HDCP | 2.2 |
| Herný režim | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ ambientného osvetlenia | Core Sync |
| Technológia bez blikania | Áno |
| Herné funkcie | Super Arena Gaming UX |
| Inteligentné režimy | FPS, RTS, RPG, Eko |
| Dodávané káble | DisplayPort, USB Type-A až USB Type-B, AC |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m |
| Stojan v cene | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana) | 10,6 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 293,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 15,6 kg |
| Výška (bez stojana) | 363,5 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1147,6 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1147,6 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 420,5 mm |
| Výška (s podstavcom) | 568,4 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba elektrickej energie | 45 W |
| Ročná spotreba energie | 66 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 45 kWh |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 147 kWh |
| Spotreba energie (max) | 180 W |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1762585 |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Optimalizátor obnovovacej frekvencie | Áno |
| Jas displeja (typický) | 450 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 124,5 cm (49") |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne) | 119,2 cm |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 124 cm |
| Natívny pomer strán | 32:9 |
| Odozva | 1 ms |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Tvar obrazovky | Zakrivený |
| Štandard farebného gamutu | DCI-P3 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru | Mega DCR |
| Typ panelu | VA |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Podpora HDR | Áno |
| Úroveň zakrivenia obrazovky | 1000R |
| Viditeľná veľkosť (zvisle) | 33,5 cm |
| Rozlíšenie displeja | 5120 x 1440 px |
| Typ HD rozlíšenia | Dual QHD |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Farebný gamut | 92% |
| Kontrastný pomer (typický) | 2500:1 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Farba nohy | Čierna |
| Farba predného rámu | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Postavenie na trhu | Koncový používateľ |
| Šírka balenia | 1265 mm |
| Výška balenia | 343 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20,6 kg |
| Hĺbka balenia | 481 mm |
| Auto source switch+ | Áno |
| TV Plus | Nie |
| Špecifické technológie značky | Black Equalizer |
| Obraz vedľa obrazu (PbP) | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Nie |
| Režim Samsung Eye Saver | Áno |
| Funkcia Tap view | Nie |
| Podpora bezdrôtovej technológie Dex | Nie |
| Adaptívny obraz | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Nie |
| Nízke vstupné oneskorenie | Áno |
| Továrenské nastavenie | Áno |
| Virtuálny AIM bod | Áno |
| Správa o továrenskej kalibrácii | Áno |
| Veľkosť obrazu | Áno |
| Farebné režimy videa | Hra, Originál, Entertain, Športy, Grafický, Štandardný, Vlastné |
| Certifikácia | Windows 10 |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno, 12 cm |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Vylepšená správa káblov | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Rozsah otáčania | -15 - 15° |
| Uhol náklonu | -2 - 11° |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 40 °C |
| Zabudovaný mikrofón | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Upozornenia | Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8806095234908 |
| Počet USB Type-A downstream portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet upstream portov: | 1 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| HDCP: | Áno |
| Vstavaný USB hub: | Áno |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Typ USB upstream portu: | USB typ B |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Zabudovaný KVM prepínač: | Nie |
| DVI port: | Nie |
| Verzia USB hubu: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
| Verzia HDCP: | 2.2 |
| Herný režim: | Nie |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ ambientného osvetlenia: | Core Sync |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| Herné funkcie: | Super Arena Gaming UX |
| Inteligentné režimy: | FPS, RTS, RPG, Eko |
| Dodávané káble: | DisplayPort, USB Type-A až USB Type-B, AC |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5 m |
| Stojan v cene: | Áno |
| Hmotnosť (bez stojana): | 10,6 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 293,8 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 15,6 kg |
| Výška (bez stojana): | 363,5 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1147,6 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1147,6 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 420,5 mm |
| Výška (s podstavcom): | 568,4 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba elektrickej energie: | 45 W |
| Ročná spotreba energie: | 66 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 45 kWh |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 147 kWh |
| Spotreba energie (max): | 180 W |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1762585 |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Optimalizátor obnovovacej frekvencie: | Áno |
| Jas displeja (typický): | 450 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 124,5 cm (49") |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Viditeľná veľkosť (vodorovne): | 119,2 cm |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 124 cm |
| Natívny pomer strán: | 32:9 |
| Odozva: | 1 ms |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Tvar obrazovky: | Zakrivený |
| Štandard farebného gamutu: | DCI-P3 |
| Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru: | Mega DCR |
| Typ panelu: | VA |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Podpora HDR: | Áno |
| Úroveň zakrivenia obrazovky: | 1000R |
| Viditeľná veľkosť (zvisle): | 33,5 cm |
| Rozlíšenie displeja: | 5120 x 1440 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Dual QHD |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Farebný gamut: | 92% |
| Kontrastný pomer (typický): | 2500:1 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Farba nohy: | Čierna |
| Farba predného rámu: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Postavenie na trhu: | Koncový používateľ |
| Šírka balenia: | 1265 mm |
| Výška balenia: | 343 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20,6 kg |
| Hĺbka balenia: | 481 mm |
| Auto source switch+: | Áno |
| TV Plus: | Nie |
| Špecifické technológie značky: | Black Equalizer |
| Obraz vedľa obrazu (PbP): | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Nie |
| Režim Samsung Eye Saver: | Áno |
| Funkcia Tap view: | Nie |
| Podpora bezdrôtovej technológie Dex: | Nie |
| Adaptívny obraz: | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Nie |
| Nízke vstupné oneskorenie: | Áno |
| Továrenské nastavenie: | Áno |
| Virtuálny AIM bod: | Áno |
| Správa o továrenskej kalibrácii: | Áno |
| Veľkosť obrazu: | Áno |
| Farebné režimy videa: | Hra, Originál, Entertain, Športy, Grafický, Štandardný, Vlastné |
| Certifikácia: | Windows 10 |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno, 12 cm |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Vylepšená správa káblov: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Obraz v obraze (PIP): | Áno |
| Rozsah otáčania: | -15 - 15° |
| Uhol náklonu: | -2 - 11° |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 40 °C |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Upozornenia: | Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices., Avoid direct contact with liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
