Samsung LS24F330EAUXEN LCD monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD Čierna
Kód: MONSA1MON0251Podrobný popis
Samsung LS24F330EAUXEN LCD monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD Čierna| Vstavaný USB hub | Nie |
| Počet VGA portov | 1 |
| HDCP | Áno |
| HDMI | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDCP | 1.4 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technológia bez blikania | Áno |
| AMD FreeSync | Nie |
| Herný režim | Áno |
| Dodávané káble | AC, HDMI |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m |
| Šírka (s podstavcom) | 539,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 2,4 kg |
| hmotnosť (s podstavcom) | 2,8 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 217,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 41,2 mm |
| Výška (bez stojana) | 322,8 mm |
| Šírka (bez stojana) | 539,5 mm |
| Výška (s podstavcom) | 422,8 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | D |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Ročná spotreba energie | 20 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | Nie je dostupné |
| Spotreba elektrickej energie | 14 W |
| Typ napájania | Externé |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 14 kWh |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 0 kWh |
| Spotreba energie (max) | 25 W |
| Štandard farebného gamutu | NTSC |
| Uhlopriečka displeja | 61 cm (24") |
| Typ merania času odozvy | GTG (Gray to Gray) |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 3000:1 |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Odozva | 5 ms |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 60 cm |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| NTSC pokrytie (typické) | 72% |
| Rozstup pixelov | 527,04 x 296,46 mm |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 607 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,3 kg |
| Typ balenia | Box |
| Výška balenia | 147 mm |
| Hĺbka balenia | 380 mm |
| Časovač vypnutia Plus | Áno |
| Úsporný režim Eco Saving Plus | Áno |
| Režim Samsung Eye Saver | Áno |
| Uhol náklonu | -2 - 20° |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 100 x 100 mm |
| VESA montáž | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2388728 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 40 °C |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Upozornenia | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 8806097683377 |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Počet VGA portov: | 1 |
| HDCP: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDCP: | 1.4 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technológia bez blikania: | Áno |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Herný režim: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, HDMI |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5 m |
| Šírka (s podstavcom): | 539,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 2,4 kg |
| hmotnosť (s podstavcom): | 2,8 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 217,4 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 41,2 mm |
| Výška (bez stojana): | 322,8 mm |
| Šírka (bez stojana): | 539,5 mm |
| Výška (s podstavcom): | 422,8 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | D |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Ročná spotreba energie: | 20 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | Nie je dostupné |
| Spotreba elektrickej energie: | 14 W |
| Typ napájania: | Externé |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 14 kWh |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,3 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 0 kWh |
| Spotreba energie (max): | 25 W |
| Štandard farebného gamutu: | NTSC |
| Uhlopriečka displeja: | 61 cm (24") |
| Typ merania času odozvy: | GTG (Gray to Gray) |
| Jas displeja (typický): | 250 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický): | 3000:1 |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Odozva: | 5 ms |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 60 cm |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| NTSC pokrytie (typické): | 72% |
| Rozstup pixelov: | 527,04 x 296,46 mm |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 607 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,3 kg |
| Typ balenia: | Box |
| Výška balenia: | 147 mm |
| Hĺbka balenia: | 380 mm |
| Časovač vypnutia Plus: | Áno |
| Úsporný režim Eco Saving Plus: | Áno |
| Režim Samsung Eye Saver: | Áno |
| Uhol náklonu: | -2 - 20° |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 100 x 100 mm |
| VESA montáž: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2388728 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 40 °C |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Upozornenia: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
