Xiaomi A27Ui LCD monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px Full HD Čierna
Kód: MONXAOMON0011Podrobný popis
Xiaomi A27Ui LCD monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px Full HD Čierna| Typ USB upstream portu | USB Typ-A, USB Typ-C |
| DC-in konektor | Áno |
| HDMI | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu C | 1 |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Vstavaný USB hub | Nie |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov | 1 |
| Počet USB Type-A downstream portov | 2 |
| Technológia Low Blue Light | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom) | 5,5 kg |
| Vstupný prúd | 5 A |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (max) | 24 W |
| Spotreba elektrickej energie | 120 W |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Hĺbka farieb | 8 bit |
| Odozva | 6 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Jas displeja (typický) | 360 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Kontrastný pomer (typický) | 1200:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora HDR | Áno |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| sRGB pokrytie (typické) | 99% |
| Uhlopriečka displeja | 68,6 cm (27") |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2234472 |
| Integrovaná kamera | Nie |
| Vstavané reproduktory | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| EAN: | 6941948706989 |
| Typ USB upstream portu: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| DC-in konektor: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Počet výstupných portov USB typu C: | 1 |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Vstavaný USB hub: | Nie |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 1 |
| Počet USB Type-A downstream portov: | 2 |
| Technológia Low Blue Light: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| hmotnosť (s podstavcom): | 5,5 kg |
| Vstupný prúd: | 5 A |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (max): | 24 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 120 W |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Hĺbka farieb: | 8 bit |
| Odozva: | 6 ms |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Jas displeja (typický): | 360 cd/m² |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Kontrastný pomer (typický): | 1200:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Typ panelu: | IPS |
| Podpora HDR: | Áno |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| sRGB pokrytie (typické): | 99% |
| Uhlopriečka displeja: | 68,6 cm (27") |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75 mm |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2234472 |
| Integrovaná kamera: | Nie |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
