LG FHD 32LQ63006LA.AEU televízor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVALG-LCD0541Podrobný popis
LG FHD 32LQ63006LA.AEU televízor 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Podpora HDR | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Šírka (s podstavcom) | 736 mm |
| Výška (s podstavcom) | 464 mm |
| Výška (bez stojana) | 437 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 4,65 kg |
| Hĺbka (s podstavcom) | 180 mm |
| Šírka stojana | 60,6 cm |
| Šírka (bez stojana) | 736 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 4,7 kg |
| Hĺbka (bez stojana) | 82,9 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 40 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 27 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Uhlopriečka displeja | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 10 W |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Miracast | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba názov | Ceramic Black |
| Farba | Čierna |
| Rolovateľný displej | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 200 x 200 |
| VESA montáž | Áno |
| Šírka balenia | 812 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,85 kg |
| Hĺbka balenia | 142 mm |
| Výška balenia | 510 mm |
| Typ balenia | Box |
| Počítačový stojan | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.1 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Verzia operačného systému | 22 |
| Internetová televízia | Áno |
| Poskytovaný OS | Web OS |
| HbbTV | Áno |
| Video aplikácie | Catch-up TV |
| On Screen Display (OSD) | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera | Digitálny |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806091636959 |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Šírka (s podstavcom): | 736 mm |
| Výška (s podstavcom): | 464 mm |
| Výška (bez stojana): | 437 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 4,65 kg |
| Hĺbka (s podstavcom): | 180 mm |
| Šírka stojana: | 60,6 cm |
| Šírka (bez stojana): | 736 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 4,7 kg |
| Hĺbka (bez stojana): | 82,9 mm |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 40 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 27 kWh |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Uhlopriečka displeja: | 81,3 cm (32") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technológia zobrazenia: | LED |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| RMS výkon: | 10 W |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Miracast: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba názov: | Ceramic Black |
| Farba: | Čierna |
| Rolovateľný displej: | Nie |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 200 x 200 |
| VESA montáž: | Áno |
| Šírka balenia: | 812 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,85 kg |
| Hĺbka balenia: | 142 mm |
| Výška balenia: | 510 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.1 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Verzia operačného systému: | 22 |
| Internetová televízia: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Web OS |
| HbbTV: | Áno |
| Video aplikácie: | Catch-up TV |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tunera: | Digitálny |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
