LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 Black
Kód: TVALI-LCD0007Podrobný popis
LIN 24LHDD06 HD Ready DVB-T2 Black| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) | 1 |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Kompozitný video vstup | 1 |
| Typ diaľkového ovládača | IR |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Výška (bez stojana) | 341 mm |
| Hĺbka (bez stojana) | 78,4 mm |
| Výška | 367 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 3,1 kg |
| Hĺbka | 165 mm |
| Šírka | 556 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 23 kWh |
| Spotreba energie (max) | 23 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Pozorovací uhol | 178° |
| Rozlíšenie displeja | 1366 x 768 px |
| Jas | 200 cd/m² |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Pomer strán | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia | HD |
| kontrastný pomer | 3000:1 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 61 cm (24") |
| Rýchlosť odozvy | 9.5 ms |
| Výstupný výkon | 2×3 W (4Ω) |
| Priestorový zvuk | Nie |
| Počet reproduktorov | 2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Farba | Čierna |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1044512 |
| Smart TV | Nie |
| Internetová televízia | Nie |
| Upozornenia | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5905279174696 |
| Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Kompozitný video vstup: | 1 |
| Typ diaľkového ovládača: | IR |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Výška (bez stojana): | 341 mm |
| Hĺbka (bez stojana): | 78,4 mm |
| Výška: | 367 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 3,1 kg |
| Hĺbka: | 165 mm |
| Šírka: | 556 mm |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 23 kWh |
| Spotreba energie (max): | 23 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Pozorovací uhol: | 178° |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 px |
| Jas: | 200 cd/m² |
| Technológia zobrazenia: | LCD |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Typ HD rozlíšenia: | HD |
| kontrastný pomer: | 3000:1 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 61 cm (24") |
| Rýchlosť odozvy: | 9.5 ms |
| Výstupný výkon: | 2×3 W (4Ω) |
| Priestorový zvuk: | Nie |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1044512 |
| Smart TV: | Nie |
| Internetová televízia: | Nie |
| Upozornenia: | The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
