TCL 75T8C televízor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Kovová 350 cd/m²
Kód: TVATCLLCD0190Podrobný popis
TCL 75T8C televízor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Kovová 350 cd/m²| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Common Interface (CI) | Áno |
| PC vstup (D-Sub) | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Funkcia titulkovania | Áno |
| Redukcia šumu | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Automatický pohotovostný režim | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Prehrávanie z USB | Áno |
| Dolby Vision | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Šírka (bez stojana) | 1666 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1666 mm |
| Výška (bez stojana) | 958 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 343 mm |
| Výška (s podstavcom) | 1028 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 24,6 kg |
| Šírka stojana | 131,6 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 69,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana) | 24 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 115 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 200 kWh |
| Režim úspory energie | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ LED podsvietenia | Direct-LED |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Uhlopriečka displeja | 190,5 cm (75") |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Jas displeja | 350 cd/m² |
| Odozva | 8,5 ms |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Kontrastný pomer (typický) | 6000:1 |
| Technológia zobrazenia | QLED |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 240 Hz |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Výstupné zvukové kanály | 2.1 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Wi-Fi | Áno |
| Miracast | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VESA montáž | Áno |
| Bezrámový dizajn | Áno |
| Farba | Kovová |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ stojana | Nožičky |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 |
| Výška balenia | 1125 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 34,2 kg |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Šírka balenia | 1850 mm |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Hmotnosť balenia | 34,2 kg |
| Stručný návod | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Dizajn bez rámčekov | Áno |
| Smart TV aplikácie | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| HDMI | Áno |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | Áno |
| Wi-Fi ready | Áno |
| 3D kompatibilita | Nie |
| Ovládanie pohybom | Áno |
| DVB-T2 tuner | Áno |
| Elektrická sieť | Áno |
| Analógový tuner | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Hudobné aplikácie | Spotify |
| Poskytovaný OS | Google TV |
| Video aplikácie | YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Twitch, ITV X, Google TV, All 4, My5, Netflix, NOW TV, HBO, ITV Hub |
| Zrkadlenie obrazovky | Áno |
| HbbTV | Áno |
| Aplikácie pre životný štýl | Google Apps |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Systém ovládania | Diaľkový ovládač |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Nie |
| Časovač vypnutia | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Formát digitálneho signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Formát analógového signálu | SECAM D/K, PAL BG, PAL L, SECAM L, NTSC, PAL I |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292526702 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Common Interface (CI): | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Nie |
| Audio Return Channel (ARC): | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Funkcia titulkovania: | Áno |
| Redukcia šumu: | Áno |
| Herný režim: | Áno |
| Automatický pohotovostný režim: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Prehrávanie z USB: | Áno |
| Dolby Vision: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Šírka (bez stojana): | 1666 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1666 mm |
| Výška (bez stojana): | 958 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 343 mm |
| Výška (s podstavcom): | 1028 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 24,6 kg |
| Šírka stojana: | 131,6 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 69,5 mm |
| Hmotnosť (bez stojana): | 24 kg |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 115 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 200 kWh |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | F |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ LED podsvietenia: | Direct-LED |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Uhlopriečka displeja: | 190,5 cm (75") |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Jas displeja: | 350 cd/m² |
| Odozva: | 8,5 ms |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Kontrastný pomer (typický): | 6000:1 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 240 Hz |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.1 kanály/kanálov |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| RMS výkon: | 10 W |
| Wi-Fi: | Áno |
| Miracast: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VESA montáž: | Áno |
| Bezrámový dizajn: | Áno |
| Farba: | Kovová |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ stojana: | Nožičky |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 |
| Výška balenia: | 1125 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 34,2 kg |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| Šírka balenia: | 1850 mm |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Hmotnosť balenia: | 34,2 kg |
| Stručný návod: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dizajn bez rámčekov: | Áno |
| Smart TV aplikácie: | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| HDMI: | Áno |
| Hybrid Log Gamma (HLG): | Áno |
| Wi-Fi ready: | Áno |
| 3D kompatibilita: | Nie |
| Ovládanie pohybom: | Áno |
| DVB-T2 tuner: | Áno |
| Elektrická sieť: | Áno |
| Analógový tuner: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Hudobné aplikácie: | Spotify |
| Poskytovaný OS: | Google TV |
| Video aplikácie: | YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Twitch, ITV X, Google TV, All 4, My5, Netflix, NOW TV, HBO, ITV Hub |
| Zrkadlenie obrazovky: | Áno |
| HbbTV: | Áno |
| Aplikácie pre životný štýl: | Google Apps |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Systém ovládania: | Diaľkový ovládač |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Nie |
| Časovač vypnutia: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Formát analógového signálu: | SECAM D/K, PAL BG, PAL L, SECAM L, NTSC, PAL I |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
