YEELIGHT W4 Inteligentná žiarovka Wi-Fi/Bluetooth E27 farba (YLQPD-0011) 1 kusov
Kód: OSWYEEZLE0016Podrobný popis
YEELIGHT W4 Inteligentná žiarovka Wi-Fi/Bluetooth E27 farba (YLQPD-0011) 1 kusov| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Apple HomeKit | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Minimálna teplota svetla | 2700 K |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Typ krytu lampy | E27 |
| Typ žiarovky | LED |
| Wi-Fi frekvencia | 2,4 GHz |
| Model | Inteligentná žiarovka |
| Rozhranie | Wi-Fi/Bluetooth |
| Výkon lampy | 4 W |
| Farba | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 40 °C |
| Maximálna teplota farby | 6500 K |
| Farba svetla | Viacfarebný |
| Priemer | 6 cm |
| Výška | 110 mm |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Menovitý výkon | 9 W |
| Upozornenia | Do not dispose in the general trash, the product requires special disposal., Avoid contact with water and moisture, product is for indoor use only., Product may become hot during use. Avoid touching immediately after switching off. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED lamps |
|---|---|
| EAN: | 6924922222477 |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Apple HomeKit: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Minimálna teplota svetla: | 2700 K |
| Svetelný tok: | 806 lm |
| Typ krytu lampy: | E27 |
| Typ žiarovky: | LED |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Model: | Inteligentná žiarovka |
| Rozhranie: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Výkon lampy: | 4 W |
| Farba: | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 40 °C |
| Maximálna teplota farby: | 6500 K |
| Farba svetla: | Viacfarebný |
| Priemer: | 6 cm |
| Výška: | 110 mm |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Menovitý výkon: | 9 W |
| Upozornenia: | Do not dispose in the general trash, the product requires special disposal., Avoid contact with water and moisture, product is for indoor use only., Product may become hot during use. Avoid touching immediately after switching off. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
