YEELIGHT W4 Inteligentná žiarovka Wi-Fi/Bluetooth E27 farba (YLQPD-0011) 4 kusov
Kód: OSWYEEZLE0013Podrobný popis
YEELIGHT W4 Inteligentná žiarovka Wi-Fi/Bluetooth E27 farba (YLQPD-0011) 4 kusov| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Pracuje s Apple HomeKit | Áno |
| Množstvo v balení | 4 kusov |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Typ žiarovky | LED |
| Model | Inteligentná žiarovka |
| Wi-Fi frekvencia | 2,4 GHz |
| Rozhranie | Wi-Fi/Bluetooth |
| Výkon lampy | 4 W |
| Minimálna teplota svetla | 2700 K |
| Typ krytu lampy | E27 |
| Farba | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 40 °C |
| Farba svetla | Viacfarebný |
| Maximálna teplota farby | 6500 K |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 6 cm |
| Menovitý výkon | 9 W |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Upozornenia | Product may become hot during use. Avoid touching immediately after switching off., Avoid contact with water and moisture, product is for indoor use only., Do not dispose in the general trash, the product requires special disposal. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED lamps |
|---|---|
| EAN: | 6924922224051 |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Pracuje s Apple HomeKit: | Áno |
| Množstvo v balení: | 4 kusov |
| Svetelný tok: | 806 lm |
| Typ žiarovky: | LED |
| Model: | Inteligentná žiarovka |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Rozhranie: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Výkon lampy: | 4 W |
| Minimálna teplota svetla: | 2700 K |
| Typ krytu lampy: | E27 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 40 °C |
| Farba svetla: | Viacfarebný |
| Maximálna teplota farby: | 6500 K |
| Výška: | 110 mm |
| Priemer: | 6 cm |
| Menovitý výkon: | 9 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Upozornenia: | Product may become hot during use. Avoid touching immediately after switching off., Avoid contact with water and moisture, product is for indoor use only., Do not dispose in the general trash, the product requires special disposal. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
