YEELIGHT W4 Inteligentná žiarovka Wi-Fi/Bluetooth E27 stmievateľné (YLQPD-0012) 1 kusov
Kód: OSWYEEZLE0015Podrobný popis
YEELIGHT W4 Inteligentná žiarovka Wi-Fi/Bluetooth E27 stmievateľné (YLQPD-0012) 1 kusov| Pracuje s Apple HomeKit | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Model | Inteligentná žiarovka |
| Wi-Fi frekvencia | 2,4 GHz |
| Farba svetla | Biela premenná |
| Maximálna teplota farby | 6500 K |
| Farba | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 40 °C |
| Rozhranie | Wi-Fi/Bluetooth |
| Typ krytu lampy | E27 |
| Minimálna teplota svetla | 2700 K |
| Typ žiarovky | LED |
| Priemer | 6 cm |
| Výška | 110 mm |
| Menovitý výkon | 9 W |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Upozornenia | Product may become hot during use. Avoid touching immediately after switching off., Avoid contact with water and moisture, product is for indoor use only., Do not dispose in the general trash, the product requires special disposal. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED lamps |
|---|---|
| EAN: | 6924922222484 |
| Pracuje s Apple HomeKit: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Svetelný tok: | 806 lm |
| Model: | Inteligentná žiarovka |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Farba svetla: | Biela premenná |
| Maximálna teplota farby: | 6500 K |
| Farba: | Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 40 °C |
| Rozhranie: | Wi-Fi/Bluetooth |
| Typ krytu lampy: | E27 |
| Minimálna teplota svetla: | 2700 K |
| Typ žiarovky: | LED |
| Priemer: | 6 cm |
| Výška: | 110 mm |
| Menovitý výkon: | 9 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Upozornenia: | Product may become hot during use. Avoid touching immediately after switching off., Avoid contact with water and moisture, product is for indoor use only., Do not dispose in the general trash, the product requires special disposal. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
