LEGO ART 31220 Claude Monet - Most nad jazierkom s leknínmi
Kód: KLOLEGLEG2221Podrobný popis
LEGO ART 31220 Claude Monet - Most nad jazierkom s leknínmi| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Počet prvkov | 3179 |
| Séria | LEGO® Art |
| Hĺbka | 40 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hĺbka balenia | 118 mm |
| Výška balenia | 555 mm |
| Šírka balenia | 378 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,7 kg |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066379 |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Počet prvkov: | 3179 |
| Séria: | LEGO® Art |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Šírka: | 410 mm |
| Výška: | 510 mm |
| Hĺbka balenia: | 118 mm |
| Výška balenia: | 555 mm |
| Šírka balenia: | 378 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,7 kg |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
