LEGO BOTANICALS 11506 Závesné rastliny
Kód: KLOLEGLEG2220Podrobný popis
LEGO BOTANICALS 11506 Závesné rastliny| Séria | BOTANICALS |
| Počet prvkov | 253 |
| Odporúčaný vek | 9 rokov+ |
| Návod | Áno |
| Výška | 140 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 45 mm |
| Šírka balenia | 188 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 251 g |
| Výška balenia | 203 mm |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018061817 |
| Séria: | BOTANICALS |
| Počet prvkov: | 253 |
| Odporúčaný vek: | 9 rokov+ |
| Návod: | Áno |
| Výška: | 140 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 45 mm |
| Šírka balenia: | 188 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 251 g |
| Výška balenia: | 203 mm |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
