LEGO DISNEY 43301 Toy Story: Knižné opierky Slinky
Kód: KLOLEGLEG2233Podrobný popis
LEGO DISNEY 43301 Toy Story: Knižné opierky Slinky| Počet minifigúriek na hranie | 2 kusov |
| Počet prvkov | 1311 |
| Návod | Áno |
| Séria | Disney |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,85 kg |
| Šírka balenia | 475 mm |
| Výška balenia | 373 mm |
| Hĺbka balenia | 69 mm |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066898 |
| Počet minifigúriek na hranie: | 2 kusov |
| Počet prvkov: | 1311 |
| Návod: | Áno |
| Séria: | Disney |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Šírka: | 430 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,85 kg |
| Šírka balenia: | 475 mm |
| Výška balenia: | 373 mm |
| Hĺbka balenia: | 69 mm |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
