LEGO DISNEY 43304 Blazeho konská farma
Kód: KLOLEGLEG2234Podrobný popis
LEGO DISNEY 43304 Blazeho konská farma| Séria | Disney |
| Odporúčaný vek | 4 roky+ |
| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 2 kusov |
| Počet prvkov | 209 |
| Výška | 130 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Hĺbka balenia | 56 mm |
| Šírka balenia | 279 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 636 g |
| Výška balenia | 260 mm |
| Upozornenia | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066928 |
| Séria: | Disney |
| Odporúčaný vek: | 4 roky+ |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 2 kusov |
| Počet prvkov: | 209 |
| Výška: | 130 mm |
| Šírka: | 220 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Hĺbka balenia: | 56 mm |
| Šírka balenia: | 279 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 636 g |
| Výška balenia: | 260 mm |
| Upozornenia: | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
