LEGO EDITIONS 43013 Kylian Mbappé - Najdôležitejšie momenty z futbalu
Kód: KLOLEGLEG2225Podrobný popis
LEGO EDITIONS 43013 Kylian Mbappé - Najdôležitejšie momenty z futbalu| Návod | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie | 1 kusov |
| Séria | Editions |
| Odporúčaný vek | 10 rokov+ |
| Počet prvkov | 490 |
| Hĺbka | 150 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 130 mm |
| Šírka balenia | 259 mm |
| Hĺbka balenia | 75 mm |
| Výška balenia | 219 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 598 g |
| Upozornenia | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069530 |
| Návod: | Áno |
| Počet minifigúriek na hranie: | 1 kusov |
| Séria: | Editions |
| Odporúčaný vek: | 10 rokov+ |
| Počet prvkov: | 490 |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Šírka balenia: | 259 mm |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Výška balenia: | 219 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 598 g |
| Upozornenia: | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
